ERKEK-SEVGİLİYE-HEDİYE

 

Erkek Sevgiliye Hediye

 

Erkek Sevgiliye Hediye alırken dikkat edilecek en onemli nokta surekli sizi hatırlatacak bir hediye olmasıdır. Sonrasında birey olarak alacağı hediyelerden mi yoksa sizinde icinde bulundugunuz paylaşım yapabileceğiniz hediyeler mi olacağıdır.  Sevgilinize sizinle olan fotograflarınızdan oluşan guzel bir fotograf kolajı hediye edebilirsiniz. Bu tablo tamamen sizin tasarımlarınızdan oluşabilceği gibi, bizlere gondereceğiniz en az 7 fotografdan oluşan auto kollage seklinde de yapılabilir. İstediğiniz olculerde de yaptırabilirsiniz. Tasarımı ve olcusu tamamen size ait.

 

 

Erkek Sevgiliye Hediye edebileceğiniz  diger bir oneride hoslandığı beğendiği ve hatta kendi çektiği resimlerden oluşan kanvas tablo tasarımlarıdır. Burda sececeğiniz tablonun ozelliği tamamen nelerden hoslandığı ile dogru orantılıdır.  Alaçatı, tarih, figur, gravur, soyut vb.  tamamen onun zevki dogrultusunda sizin tasarlayacagınız canvas tablolar en guzel hediyelerden biri olucaktır. 

Erkek Sevgiliye Hediye ofisinde veya evinde kullanabileceği surekli sizi hatırlatan tablolardan birini secebilir, istediğiniz olcuye gore yaptırabilirsiniz. 10000'lerce resim seceneğinden biri mutlaka kendisine uyacaktır. Ve bunu belirleyebilecek tek kişi de sizsiniz...