ATATURK TABLOLARI

 

 

 

Ataturk Tabloları

 

Ataturk Tabloları, tarihe konu olmus uluonderin tabloları da tarihe gecicek netlikte olmalıdır. Ataturk Tablolari secerken istenilen olculerde, istenilen renklerde baskıya alınabilmektedir. Ataturk tabloları bibrbirinden farklı konulardan oluşabilmektedir. Arka planlarında oynamalar yapılabilmekte veya tarih ya da herhangi bir yazı eklenbilmektedir. Ataturk Tabloları da 3 cm ve 5 cm 'lik kasnaklara gerilerek istenilen olculerde yapılablmektedir.

Ataturk Tabloları, devlet daireleri, okullar ve resmi kurumlar tarafından cok tercih edilmektedir. Eskiden fotograf kağdına baskı yapılırken gunumuzde Canvas Baskı ile %100 pamuklu kanvas tual bezine yapılan iyi baskılarla, uzun yıllar kulllanıma olanak sağlanmaktadır. Canvas Baskı'nın yıpranma payı kağıda gore oldukca dusuktur. 

Birbirinden sık Ataturk Tablolarını    http://www.canvasistanbul.com/yagli-boya-canvas-tablolar/ataturk adresinden secerek dilediğiniz olculerde yaptırabilirsiniz. Ayrıca baskı uzeri yağlıboya çalışmaları ile de Ataturk Tablonuzu zenginlestirebilirsiniz.