Canvas Tablo L-ÇN- (12)

15 TL
Canvas Tablo Yağlı Boya Reproduksiyonlar.
ölçü(cm)
 

Canvas Baskı

Ressamların resim yapmakta kullandığı tuval bezi üzerine yapılan baskıdır.  Canvas Tablolar bu bez üzerine yüksek çözünürlüğe sahip resimlerin iyi kalitede ki baskısıyla meydana gelir. Canvas Baskı da en önemli husus bezin kalitesidir. Canvas bezi tercih edilirken %100 pamuklu orijinal tuval bezi özelliklerine sahip olanı tercih edilmelidir. Bu bezin özelliği , üzerine yapılan baskı sırasında kullanılan boyaların homojen biçimde emilmesine olanak sağlamasıdır. Canvas Tablo da kullanılan bez sentetik olursa boyalar hem sağlık açısından hem de görsellik açısından sıkıntı yaratacaktır.

 

Canvas Tablolar yüksek çözünürlüğe sahip resimler ve reprodüksiyonlar en iyi kalitede ki baskı makineleri ve iyi bir tuval bezi ile son derece profesyonel tablolar oluşturulur. Görsel açıdan İnternet ortamında gördüğünüz veya elinizde olan resimlerin iyi kalitede basılmasına olanak sağlayacaktır. Canvas Tablolar basıldıktan sonra 3 cm ve 5 cm olarak kasnaklanarak tablo görünümü elde edilir. Canvas İstanbul'da en iyi kalitedeki resimler ve fotoğraflar  istenilen boy ve ölçülerde basıla bilmektedir. 

 

Canvas Tablo Yağlı boya Reprodüksiyonları ile geçmişten günümüze yapılan sanat eserlerini evinizde sergileme imkanı oluşmaktadır. Canvas Tablo yağlı boya reprodüksiyonlarından herhangi birinin üzerine uygulanan yağlı boya tekniği ile yağlı boya havası yakalanmış olur. Bu şekilde dilediğiniz ressamın ikinci çalışması orjinali gibi evinizde yer bulur. Canvas Tablo Yağlı boya tekniklerinde basılmış olan çalışmanın üzerine aynı renk ve tonlarda yağlı boya çalışması yapılır. Özel çalışma kategorisine giren bu uygulamalarla evinizde dekorasyon açısından oldukça şık farklılıklar yaratabilirsiniz.

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER