Canvas Tablo L-AF-18

20 TL
Canvas Tablo Araç Resimleri.
ölçü

Canvas Baskı

Ressamların resim yapmakta kullandığı tuval bezi üzerine yapılan baskıdır.  Canvas Tablolar bu bez üzerine yüksek çözünürlüğe sahip resimlerin iyi kalitede ki baskısıyla meydana gelir. Canvas Baskı da en önemli husus bezin kalitesidir. Canvas bezi tercih edilirken %100 pamuklu orijinal tuval bezi özelliklerine sahip olanı tercih edilmelidir. Bu bezin özelliği , üzerine yapılan baskı sırasında kullanılan boyaların homojen biçimde emilmesine olanak sağlamasıdır. Canvas Tablo da kullanılan bez sentetik olursa boyalar hem sağlık açısından hem de görsellik açısından sıkıntı yaratacaktır.

Canvas Tablolar yüksek çözünürlüğe sahip resimler ve reprodüksiyonlar en iyi kalitede ki baskı makineleri ve iyi bir tuval bezi ile son derece profesyonel tablolar oluşturulur. Görsel açıdan İnternet ortamında gördüğünüz veya elinizde olan resimlerin iyi kalitede basılmasına olanak sağlayacaktır. Canvas Tablolar basıldıktan sonra 3 cm ve 5 cm olarak kasnaklanarak tablo görünümü elde edilir. Canvas İstanbul'da en iyi kalitedeki resimler ve fotoğraflar  istenilen boy ve ölçülerde basıla bilmektedir. 

 

Canvas Tablo araç resimleri birbirinden şık antika, yeni, renkli fotoğraflar, deniz araçlarının sonsuz mavilikte çekildiği fotoğraflar odaların duvarlarında değişik esintiler oluşturur. Küçük ölçülerde alınan farklı dörtlü fotoğraflar duvarlara ayrı bir renk katar. Canvas Tablolar  evinizin dekorasyonunda farklılık katan, dekorasyonu tamamlayan objelerdir.

 

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER